Mijn naam is Diana Kanters–Treuren.
Al ruim 10 jaar werk ik in mijn praktijk en bijna 20 jaar voor mezelf, waar ik heel blij van word. Ik ben getrouwd en moeder van 2 geweldige kinderen.
'Voor mij voelt het echt als een roeping om anderen mensen te helpen om ze weer te laten genieten'
De combi van 3,5 dag praktijk, met advies & verkoop van o.a. de Cleaner en de workshops is hard werken maar dat doe ik echt met veel liefde en plezier. Voor mij voelt het echt als een roeping om anderen mensen te helpen om ze weer te laten genieten’, ze te laten kiezen voor een kwalitatief goed leven (vandaar de naam Quality Living) want wat is het leven mooi en bijzonder. Ik gun het iedereen om dat met deze ogen te zien.
Door de jaren heen heb ik veel opleidingen gedaan waar ik veel van heb geleerd maar de mooiste inzichten komen via mijn intuïtie. Ik ben altijd al sterk invoelend geweest maar had daar als jong meisje en zeker tot mijn 30e veel last van. Maar ook door alles wat ik heb meegemaakt ben ik gegroeid en begrijp ik de ander in zijn pijn nog beter waardoor ik je nog beter kan helpen.
Ik voel jouw energie, ik voel je blokkades en ik zie jou echt en wil je graag helpen om verder te groeien, om echt te helen. Dan is het soms nodig om pijnlijke stukken aan te kijken om ze vervolgens los te laten en zo te voelen dat je er weer helemaal mag zijn, en dat je blij bent met jezelf, dat je gegroeid bent. Pijn en crisis is niet leuk maar geeft meestal de grootste groei.
Ik geloof er sterk in dat we allen zeer intuïtief zijn maar dat we teveel in ons hoofd zitten door onze maatschappij en alles dat we moeten van onszelf. Ik wil jou leren om weer te leven zoals jij dat wil en te vertrouwen op je intuïtie.
Metingen van huizen/bedrijven :
In 2006 ben ik gestart met mijn bedrijf Quality Living waar ik nog elke dag heel blij mee ben. Het voelt echt als de juiste plek en ben dankbaar dat ik zoveel heb mogen leren en mensen mag begeleiden. Vanaf het begin heb ik veel woningen en bedrijven bezocht om mensen te ondersteunen en te adviseren om hun huis (bedrijf) gezonder en meer prikkel-vrij te maken. Via huisartsen, homeopaten, therapeuten en mond-op-mond reclame heb ik wekelijks metingen verricht op omgevingsbelasting (wateraders/aardstralen en elektrosmog) en mensen geholpen met allerlei klachten en slaapproblemen. Deze ervaring die ik daarbij heb opgedaan is een mooie aanvulling voor mijn praktijk. Momenteel meet ik nog heel af en toe maar werk ik met andere wichelroedelopers samen en bied ik nog steeds ondersteunende producten, waaronder de cleaner lf aan voor een gezondere leefomgeving en bescherming tegen straling. Maar deze kennis en de kennis als slaapcoach neem ik mee in mijn consulten daar waar nodig is.
Gelukswinkeltje aan huis (elke donderdag van 15.00 – 17.00):
Aan huis in mijn gelukswinkeltje adviseer en verkoop ik geluksartikelen, mineralen/edelstenen en ondersteunende producten bij straling, hooggevoeligheid, slecht slapen e.d. Door de jaren heen heb ik hier vele gesprekken met mensen gehad die bij mij kwamen voor een edelsteentje en die ik adviseerde d.m.v. mijn invoelende kant en de wichelroede. Ik heb veel mensen gesproken die door bepaalde omstandigheden in hun leven (door ziekte, stress, drukte of bepaalde gebeurtenissen) zichzelf kwijt waren geraakt en op zoek gingen naar een houvast. Ik merkte dat mensen me steeds vaker gingen benaderen met een hulpvraag. Dit heeft bijgedragen om mijn eigen praktijk te starten en mijn gevoel, roeping te volgen.
Hooggevoelig zijn
Mijn hooggevoeligheid, waar ik in mijn leven veel last van heb gehad, heb ik leren inzetten als kracht. Deze gevoeligheid heb ik al van kinds af aan en ik voel dat ik steeds meer mag zien en invoelen en hier andere mensen goed in kan ondersteunen. In mijn leven heb ik zelf ook pijn en heftige emoties gekend en hier ben ik doorheen gegaan en heb geaccepteerd, wat niet altijd makkelijk is of was maar waar de grootste groei door komt. Ook als kind zag ik al regelmatig kleuren of voelde ik een aanwezigheid en ik dacht dat iedereen dat zag. Nu zie ik dat nog steeds en zijn dat voor mij de cadeautjes van het leven. Snel zie en voel ik of mensen energie bij hen dragen die niet bij ze hoort en daar kunnen we in de praktijk mee aan de slag. Soms zitten mensen zo verstrikt in een situatie waarin ik ze energetisch kan losmaken waardoor er meer afstand en dus inzicht komt, door de kluwe bol wol met ze te ontrafelen en te werken aan de blokkades. Ik heb altijd pijn en emoties van anderen gevoeld en heb daar in mijn leven veel last van gehad. Nu voel ik dat alleen in de praktijk en kunnen we sneller naar de kern van het probleem gaan.
Ook kinderen en pubers zijn van harte welkom. Ik werk ontzettend graag met kinderen. Ze zijn zo puur, eerlijk en echt. Om kinderen nog beter te kunnen ondersteunen heb ik de opleiding kinder- en schoolcounseling gevolgd, nieuwetijds-kindercoach en in 2016 de magie van kindercoaching. Met kinderen werk ik graag met playmobielpoppetjes om situaties neer te zetten (poptalk) dat geeft ze vaak zoveel inzicht. Ook heb ik me gespecialiseerd in hooggevoeligheid.
Gevolgde opleidingen
• HBO psychosociaal therapeut Gradatim (diploma 2000) In deze periode werkte ik nog als woonconsulent
• Diverse wichelroede cursussen/trainingen en stage bij een woonbioloog (2002 – 2005)
• Diverse kind en jongerencoach opleidingen (2012 en 2016)
• Civas opleidingen: kleurentherapie en feng-shui
• Ondersteunende opleidingen praktijk: jassentherapie, psych-k, ret, faalangstrainer, poptalk ed
• HBO psychosociale en medische basiskennis (2015)
• Cursus slaapcoaching (2016)
•Cognitief mindfulness therapeut (2017)
• Hypnotherapeut met regressie (2018)
• Access Bars en stoelmassage cursussen (2019)
• EMDR (2020)
• Opleiding systemisch coachen (2021)
• IEMT practitioner (2022)
• Tafelopstelling bij Smara opleidingen (2023)
• NEI (2024)
Talented trainers from all over the world
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
The importance of doing yoga
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.



